Byla zima, déšť a oni nechali psa samotného v kleci, uprostřed ničeho. Byl smutný a klepal se zimou. Naštěstí byl nalezen dobrými lidmi. Co se však stalo, to dodnes nechápou

Jsou lidé, kteří by si zvířata pořizovat neměli, jelikož jim dělají opravdu špatné věci. Týrání je něco, co by mělo být tvrdě trestáno. A je jedno, v jaké je to formě. Bohužel se stále najdou lidi, kteří jsou na své mazlíčky tvrdí a dělají jim věci, které jsou velmi zlé. A takto začíná i příběh pejska, který měl bohužel štěstí na ty nejhorší majitele pod sluncem. Co mu udělali, to musí šokovat každého.

Na pospas jeho osudu

Zavřeli ho do klece, naložili ho do auta a zavezli ho daleko za město. V kleci ho nechali uprostřed polí a odjeli. Venku byla zima, pršelo a pejsek neměl co jíst. Bylo vidět, jak je zubožený a jak se třásl zimou. Takoví majitelé ho tam nechali s jasným záměrem. Nechat ho zemřít. Byli opravdu špatní a každý jim přeje minimálně to stejné. Jejich pejsek měl naštěstí štěstí.

Náhodný kolemjdoucí pomohl

Byl to zázrak a velká náhoda, že zrovna v tomto počasí, v daný den a danou trasou šli náhodní kolemjdoucí. Byli šokováni z toho, co viděli. Udělali to, co by udělal každý normální člověk. Pochopitelně se rozhodli pejskovi pomoci. Byli to lidé správní, nikoliv zrůdy, které ho zde nechali zemřít. Když viděli uzamčenou klec s chudákem pejskem, rozhodli se jednat a rychle mu pomoci.

Pomohla organizace na ochranu psů

Když lidé viděli danou klec, nevěřili vlastním očím. Pejskovi byla zima, byl unavený, měl hlad a žízeň a celkově nevypadal v dobré kondici. I proto se rozhodli jednat. A to tak, že ho chtěli co nejdříve vysvobodit a dát mu první pomoc. Dále se rozhodli kontaktovat někoho, kdo se záchranou psů zabývá. Byla to organizace Tunica Humane Society, která má zkušenosti s řadou otřesných případů, ale jak uváděla, tento patřil zaručeně mezi ty nejhorší. Není se čemu divit.

Pejsek byl zachráněný

Podařilo se a pejsek byl zachráněný. Nezemřel a dostal potřebnou první pomoc a samozřejmě i péči, na kterou snad nikdy během svého života nebyl zvyklý. Dobrá věc se podařila. Pejsek dostal jméno Melanie a byl určený k adopci. Ale až po tom, co se dostane ze všech problémů, které byly způsobené jeho týráním. Zde sehrála hlavní roli zkušenost organizace na záchranu pejsků, která financovala veškeré náklady na zdravotní péči, která byla nezbytná. Pejsek tak dostal šanci na druhý život. A využil jí.

Jeho reakci nikdo nečekal

Zdálo by se, že pes který je celý život týrán ztratí lásku k lidem. Že bude agresivní, že bude plachý a bude se každého člověka bát. Melanie ale vycítila, že na světě nejsou jenom zlí a špatní lidé, ale že tu jsou také ti dobří. A to byli její zachránci a lidé z organizace. Ti se nejprve báli, aby jim neublížil, když viděli jeho reakci, bylo jasné, že obavy nejsou na místě. Vděk byl vidět už v jeho očích. Samozřejmě došlo i na to, že se k nim začal tulit, začal je oblizovat a projevovat jim lásku. Pes věděl, že měl smůlu na špatné lidi, ale ne každí je stejný. A i on nechtěl, aby jeho zachránci byli zklamáni. Ukázal jim, že dokáže rozeznat dobro od zla. A tak si ho všichni zamilovali.

Nová panička

Příběh má samozřejmě šťastný konec. Jakmile se ze všeho tento krásný pejsek dostal, byla oslovena veřejnost s žádostí o adopci. Zájemců bylo ohromné množství. A to i proto, že byl s fenkou jménem Melanie spojený daný příběh. Každý chtěl, aby to byl právě on, kdo jí ukáže, jak může vypadat správný páníček a jak se může mít u milujících majitelů. Nakonec vyhrála rodina, která má s psy velké zkušenosti a která se právě o tohoto dokáže postarat opravdu jak nejlépe to půjde. Tím příběh samozřejmě nekončí. jelikož si fenka vytvořila citové pouto jak k samotným zachráncům na poli, tak lidem z organizace, jsou pravidelně konány setkání, kdy se s nimi může pomazlit a může si s nimi celé odpoledne hrát. A jak je vidět, užívá si to více než dost.